Top

Ananas Mango ve Şeftali Aromalı vazol

Ananas Mango ve Şeftali Aromalı vazol 6000 Puff Disposable Vape Bar 

Vozol Star 6000 Ananas Mango ve Şeftali Aromalı vazol

 

 

 

Vozol Star 6000 Peach Mango Pineapple 6000 puff çekim sağlayan şarjlı elekronik sigara 14ml pod kapasitelidir. Pod içerisinde bulunan 50mg salt nikotinli likit tükenene kadar 500mAh dahili pil şarj edilerek kullanılır. Pod içerisindeki likit tükenince atılır  . Vozol Star 6000 serisi puff elektronik sigaranın tutuş konforu ergonomisi içim deneyimi yumuşak ve keyiflidir. Vozol Vamt Mesh Coil teknolojisi ile %90 daha doğal aroma ve pürüzsüz yumuşaklıkta Vape keyfine varmak için bizi arayın ! Peach Mango Pineapple tadıyla sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar için Peach Mango Pineapple 6000 Puff Bar sipariş etmek için arayın.

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, kullanışlı ve tatmin edici bir vaping deneyimi sunan devrim niteliğinde tek kullanımlık bir vape cihazıdır. Şık ve kompakt bir tasarıma sahip olan bu elektronik sigaranın taşınması ve hareket halindeyken kullanılması kolaydır. Önceden şarj edilmiş pili ve önceden doldurulmuş e-sıvı kartuşu onu sorunsuz hale getirir, böylece kutudan çıkar çıkmaz elektronik sigara kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, ileri teknoloji seramik bobin teknolojisi ile pürüzsüz ve lezzetli yumuşak bir içim sunar. Ayrıca 6000 puffluk büyük bir likit kapasitsi ile uzun süreli keyif sağlar.

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli lezzetli e-sıvı tatlarında mevcuttur. İster klasik bir tütün aromasını, ister meyveli bir dokunuşu tercih edin, Vozol Star 6000 pufunda herkes için bir şeyler vardır.

Sonuç olarak, Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, rahat ve tatmin edici bir elektronik sigara deneyimi arayanlar için mükemmeldir. Şık tasarımı, gelişmiş seramik bobin teknolojisi ve büyük e-sıvı kapasitesi, onu her elektronik sigara için olmazsa olmaz yapar. Bugün deneyin ve Vozol Star 6000 puf farkını yaşayın!

 

Altayçeşme Vozol Sipariş , Altıntepe Vozol Sipariş,  Aydınevler Vozol Sipariş , Bağlarbaşı Vozol Sipariş , Başıbüyük Vozol Sipariş , Büyükbakkalköy Vozol Sipariş , Cevizli Vozol Sipariş , Çınar Vozol Sipariş , Esenkent Vozol Sipariş , Feyzullah Vozol Sipariş , Fındıklı Vozol Sipariş , Girne Vozol Sipariş , İdealtepe Vozol Sipariş , Küçükyalı Merkez Vozol Sipariş ,  Küçükyalı Vozol Sipariş ,  Yalı Vozol Sipariş, Zümrütevler Vozol Sipariş , Altayçeşme Vozol Sipariş , Altıntepe Vozol Sipariş

  

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff Aroma Seçenekleri:

Peach Mango Pineapple = Soğuk Çilekli Krema aromalarının karışımıdır.

BlackBerry Passion Fruit Milk Candy = Böğürtlen ve orman meyveli vazol sütle olan karışımıdır.

Blue Razz Lemon = Ahududu ve Limon vazol

Cool Mint = Soğuk Nane vazol

Forest Berry Storm = Orman meyveli vazol

Honeydew Punch = Limon Kavun ve Nane vazol

Kiwi Guava Fruit = Kivi ve Guava Tropikal Meyve vazol

Peach Mango Pineapple = Ananas Mango ve Şeftali Aromalı vazol

Rainbow Candy = Gökkuşağı Şekerli Sakız Aromalı vazol

Watermelon Bubble Gum = Sakızlı karpuz aromalı vazol

Altayçeşme Vozol Sipariş , Altıntepe Vozol Sipariş ,  Aydınevler Vozol Sipariş , Bağlarbaşı Vozol Sipariş , Başıbüyük Vozol Sipariş , Büyükbakkalköy Vozol Sipariş , Cevizli Vozol Sipariş , Çınar Vozol Sipariş , Esenkent Vozol Sipariş , Feyzullah Vozol Sipariş , Fındıklı Vozol Sipariş , Girne Vozol Sipariş , İdealtepe Vozol Sipariş , Küçükyalı Merkez Vozol Sipariş ,  Küçükyalı Vozol Sipariş ,  Yalı Vozol Sipariş, Zümrütevler Vozol Sipariş , Altayçeşme Vozol Sipariş , Altıntepe Vozol Sipariş

Vozol nedir ne ise yarar?

Vozol Fiyatı nedir

Vozol nerede üretiliyor?

Tüm puff markaları gibi Vozol'un da fabrikası Çin'de yer almaktadır ve yıllık satışları yaklaşık 200 milyon adettir.

Vozol mu daha zararlı sigara mı?

Vozol Puff çok çok zararsızdır bile diyebiliriz.

Vozol yasal mı?

Türkiye'de ise elektronik sigara, 4207 sayılı kanun içeriğince tütün barındıran ürünler kapsamında değerlendirilir ve Puff Bar ülkemizde kullanmak için yasal olan bir üründür. Buna ek olarak e-sigara ürünü olan Puff Bar satışı Türkiye'de yasak değildir.

1 dal sigara kaç çekim?

1 pod kac çekim ? 1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.

Vozol tek kullanımlık mi?

Vozol 5000 ürünü dünya çapında en popüler olan tek kullanımlık e-sigara türüdür

Vozol 5000 doldurulabilir mi?

Vozol Alien 5000 Tekrar Likit Doldurulabilir mi? Kullan at ürünlerinin çalışma prensibi gereği, tekrar likit konulması mümkün değildir. Malesef Vozol marka tüm puff ürünlerine de likit konulması olanaksızdır.

Vozol 5000 ne kadar gider?

Vozol 5000 Ne kadar Gider? Cihaz ortalama 4500 ile 6000 arasında kısa çekim ömrüne sahiptir. Bir sigara kısa çekim sayısı ortalama 15 çekimdir. Bu oranla hesaplamanızı yapabilirsiniz.