Top

Vozol Puff, Vozol 6000, 7000, 10000

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, kullanışlı ve tatmin edici bir aroma deneyimi yaşatır. Hoş ve yenilikçi tasarıma sahip olan bu elektronik sigaranın sigaradan  sıkılanlara, sigarayı bırakmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, geliştirilmiş yüksek teknolojisi ile kesintisiz ve yumuşak lezzetli bir deneyim sunar. 6000 puffluk büyük bir likit kapasitesine sahiptir ve uzun süreli keyif sağlar.

 

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, çeşitli aromaları bulunmaktadır.

İster klasik bir tütün aromasını, ister Vazol meyveli bir dokunuşu tercih edin, Vozol Star 6000 sizi de mutlu edecektir.

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff, rahat ve fresh elektronik sigara deneyimi sunar. Yenilikçi tasarımı, gelişmiş seramik bobin teknolojisi ve büyük e-sıvı kapasitesi ile rakiplerini geride bırakır. Bugün deneyin ve Vozol Star 6000 puf farkını yaşayın!

Vozol Star 6000 Yeni Seri Puff Aroma Seçenekleri:

Vozol Pumpkin Latte

Vozol Tiger Blood

Vozol Lychee Guava Watermelon

Strawberry Raspberry

Pineapple Strawberry Banana

Pineapple Orange Peach

Raspberry Orange

Strawberry Kiwi Lemonade

Banana Smoothie

Strawberry Coconut

Energy Blast

Mango Smoothie

Vozol nedir ne ise yarar?

Vozol Mutluluğu gerçekleştirin sloganıyla 2018 yılından bu yana yüksek kaliteli elektronik sigara ürünleri üreten firmadır.

Vozol Fiyatı nedir

Vozol nerede üretiliyor?

Tüm puff markaları gibi Vozol'un da fabrikası Çin'de yer almaktadır ve yıllık satışları yaklaşık 200 milyon adettir.

Vozol mu daha zararlı sigara mı?

Kullan At Elektronik Sigara zararlı mıdır diye sorulacak olursa Türkiye piyasasında çok fazla sahte likit üretimi ve ucuz maliyetli kalitesiz likit satışını işin içine katacak olursak Vozol Puff veya Saltica Puff tek kullanımlık elektronik sigaralar çok çok zararsızdır bile diyebiliriz.

Vozol yasal mı?

Türkiye'de ise elektronik sigara, 4207 sayılı kanun içeriğince tütün barındıran ürünler kapsamında değerlendirilir ve Puff Bar ülkemizde kullanmak için yasal olan bir üründür. Buna ek olarak e-sigara ürünü olan Puff Bar satışı Türkiye'de yasak değildir.

1 dal sigara kaç çekim?

1 pod kac cekim? 1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.

Vozol tek kullanımlık mi?

Vozol 5000 ürünü dünya çapında en popüler olan tek kullanımlık e-sigara türüdür

Vozol 5000 doldurulabilir mi?

Vozol Alien 5000 Tekrar Likit Doldurulabilir mi? Kullan at ürünlerinin çalışma prensibi gereği, tekrar likit konulması mümkün değildir. Malesef Vozol marka tüm puff ürünlerine de likit konulması olanaksızdır.

Vozol 5000 ne kadar gider?

Vozol 5000 Ne kadar Gider? Cihaz ortalama 4500 ile 6000 arasında kısa çekim ömrüne sahiptir. Bir sigara kısa çekim sayısı ortalama 15 çekimdir. Bu oranla hesaplamanızı yapabilirsiniz.

Belirtiler arasında likitin aromasının yanmış bir tat gibi gelmesi, cihazın oluşturduğu buharın azalması ve/veya tek kullanımlık puff barın hiç buhar üretememesi bu işaretler arasında yer alıyor.

5000 Puff kaç sigara eder?

Yaklaşık olarak 20 standart sigaradan fazlasına denk olduğu söylenebilir. Puff Bar kullanım süresi tüketiciye bağlıdır. Kullanıcının nefesi ne derece şiddetli çektiğine ya da gün boyunca normalde kaç sigara içtiğine göre gün sayısında değişiklikler olabilir.

Altayçeşme Vozol Paket Sipariş , Altıntepe Vozol Paket Sipariş ,  Aydınevler Vozol Paket Sipariş , Bağlarbaşı Vozol Paket Sipariş , Başıbüyük Vozol Paket Sipariş , Büyükbakkalköy Vozol Paket Sipariş , Cevizli Vozol Paket Sipariş , Çınar Vozol Paket Sipariş , Esenkent Vozol Paket Sipariş , Feyzullah Vozol Paket Sipariş , Fındıklı Vozol Paket Sipariş , Girne Vozol Paket Sipariş , İdealtepe Vozol Paket Sipariş , Küçükyalı Merkez Vozol Paket Sipariş ,  Küçükyalı Vozol Paket Sipariş ,  Yalı Vozol Paket Sipariş, Zümrütevler Vozol Paket Sipariş , Altayçeşme Vozol Paket Sipariş , Altıntepe Vozol Paket Sipariş

Gallery: